„Agenci” Gazpromu w UE

Szefem Delegacji PE ds. Rosji jest Knut Fleckenstein z Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów (przynależność polityczna: SPD). Na stronie PE możemy znaleźć informacje, że Pracował w dziale zakupów w przemyśle naftowym i gazowym w 1978 roku. Ponadto na jego prywatnej stronie znajdujemy informację dotyczącą kariery zawodowej: Tätigkeit im Gasimport der Deutschen BP (Praca w dziale importu gazu dla Niemieckiego BP).

Sprawdzone wypowiedzi

Marek Migalski

 

Prawda Ukryj uzasadnienie

Szef Delegacji PE ds. Rosji pochodzi z ramienia SPD i w latach 70. pracował w branży gazowniczej dla Deutsche BP, która – z racji powiązań biznesowych – musiała mieć kontakty z rosyjskim dostawcą surowca.

Szefem Delegacji PE ds. Rosji jest Knut Fleckenstein z Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów (przynależność polityczna: SPD). Na stronie PE możemy znaleźć informacje, że Pracował w dziale zakupów w przemyśle naftowym i gazowym w 1978 roku. Ponadto na jego prywatnej stronie znajdujemy informację dotyczącą kariery zawodowej: Tätigkeit im Gasimport der Deutschen BP (Praca w dziale importu gazu dla Niemieckiego BP).

Niemieckie BP „ciąży” ku Gazpromowi o czym świadczy deklaracja ze strony Deutsche BP o podjęciu współpracy z rosyjską spółką.

Tylko sprawdzone informacje!

Wesprzyj rzetelność, niezależność, obiektywizm.

Wspieram co miesiąc >