Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM

Sekretarz Generalny Platformy Obywatelskiej był dzisiaj rano gościem Konrada Piaseckiego. Paweł Graś wypowiedział się m.in. o poparciu społecznym dla pogrzebu Wojciecha Jaruzelskiego na Warszawskich Powązkach.
Z sondażu, przeprowadzonego dla “Rzeczpospolitej”, przez IBRIS Homo Homini, wynika, że 59% Polaków popiera pochowanie Wojciecha Jaruzelskiego na Powązkach.

Sprawdzone wypowiedzi

Paweł Graś

Jak widzę dzisiaj rano sondaże i badania, z których wynika, że 59 proc. Polaków uważa, że to była dobra decyzja dotycząca Powązek, gdzie 48 proc. zwolenników PiS uważa, że to była dobra decyzja, to byłbym może na miejscu Adama Hofmana i innych działaczy PiS bardziej wstrzemięźliwy w takich radykalnych ocenach tego, co się wydarzyło.

Prawda Ukryj uzasadnienie

Z sondażu, przeprowadzonego dla “Rzeczpospolitej”, przez IBRIS Homo Homini, wynika, że 59% Polaków popiera pochowanie Wojciecha Jaruzelskiego na Powązkach. Z decyzją nie utożsamia się 32% ogółu ankietowanych. Najwięcej zwolenników państwowego pogrzebu prezydenta znajdujemy wśród wyborców SLD- 88%, nieco mniej wśród PO- 77% oraz w PiS- 48%.

Tylko sprawdzone informacje!

Wesprzyj rzetelność, niezależność, obiektywizm.

Wspieram co miesiąc >