Narodowy program sadzenia drzew
Narodowy program sadzenia drzew
![]()
Polskie Lasy – narodowy program sadzenia drzew.
- Już w 2019 roku para prezydencka zainaugurowała ogólnopolską akcję sadzenia drzew „sadziMy”. Od tego czasu brała w niej udział każdego roku (np. 1, 2, 3).
- Wbrew obietnicy w czasie drugiej kadencji prezydentury Andrzej Duda nie podjął działań mających na celu utworzenie nowego programu sadzenia drzew.
Kontroluj polityków!
Patrz władzy na ręce i wspieraj niezależność.
*Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter