Prowadzimy walkę z koronawirusem. W Brazylii, w Białorusi, w Szwecji prowadzono ją w bardzo niewielkim stopniu, prawie żadnym. Dla porównania: (…) W Stanach Zjednoczonych prowadzono ogromną walkę, ogromnym kosztem, bo były wybory, gigantycznym. I zmarło, w przeliczeniu na głowę ludności, o jedną trzecią ludzi więcej niż w Brazylii.